Шановні наші клієнти і партнери, вітаємо вас із прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

Ваші замовлення, розміщені на сайті з 31.12.2021 по 11.01.2022 р., будуть опрацьовані нашими менеджерами та після погоджування й оплати відвантажені з 12.01.2022 р.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та сподіваємося на ваше розуміння.

Вхід

Приголомшлива новина вразила колектив видавництва «АРІЙ» та усіх поціновувачів творчого доробку майстра вишуканого пера. 24 грудня 2020 року покинув земне життя  Богдан Іванович Сушинський, видатний український митець, талановитий письменник і журналіст, академік, професор, учений і публіцист; автор понад 200 книжок і лауреат понад 20 літературних премій ім. Д. Яворницького, ім. Д. Галицького, ім. О. Дюма, ім. Джека Лондона, ім.  І. Вільде, Міжнародної літературної премії миру (2020 р.) та багатьох інших; член Національної спілки письменників України, віце-президент Української асоціації письменників, член Міжнародної асоціації письменників-баталістів і мариністів.  

Висловлюємо щире співчуття дружині Антоніні Терентіївні. Вічна і світла пам'ять про Великого Митця назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, шанував і цінував його творчість. Він житиме у своїх книжках. Нехай його світла і добра душа оселиться там, де праведники спочивають…