Шановні панове!

Повідомляємо, що відповідно до рішення КМДА про введення карантинних обмежень у м. Києві з 05.04.2021 по 16.04.2021 р. «Видавництво «Арій» працюватиме в черговому режимі.

Усі замовлення в цей період будуть прийматися та відвантажуватися щовівторка і щоп’ятниці.

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефонами:

067-231-83-42
067-658-19-48.

Про відновлення звичного штатного режиму роботи повідомимо після офіційного рішення влади.
Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на ваше розуміння.
З повагою, колектив «Видавництва «АРІЙ»

Вхід

Приголомшлива новина вразила колектив видавництва «АРІЙ» та усіх поціновувачів творчого доробку майстра вишуканого пера. 24 грудня 2020 року покинув земне життя  Богдан Іванович Сушинський, видатний український митець, талановитий письменник і журналіст, академік, професор, учений і публіцист; автор понад 200 книжок і лауреат понад 20 літературних премій ім. Д. Яворницького, ім. Д. Галицького, ім. О. Дюма, ім. Джека Лондона, ім.  І. Вільде, Міжнародної літературної премії миру (2020 р.) та багатьох інших; член Національної спілки письменників України, віце-президент Української асоціації письменників, член Міжнародної асоціації письменників-баталістів і мариністів.  

Висловлюємо щире співчуття дружині Антоніні Терентіївні. Вічна і світла пам'ять про Великого Митця назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, шанував і цінував його творчість. Він житиме у своїх книжках. Нехай його світла і добра душа оселиться там, де праведники спочивають…