Шановні панове!

Повідомляємо, що відповідно до рішення КМДА про введення карантинних обмежень у м. Києві з 05.04.2021 по 16.04.2021 р. «Видавництво «Арій» працюватиме в черговому режимі.

Усі замовлення в цей період будуть прийматися та відвантажуватися щовівторка і щоп’ятниці.

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефонами:

067-231-83-42
067-658-19-48.

Про відновлення звичного штатного режиму роботи повідомимо після офіційного рішення влади.
Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на ваше розуміння.
З повагою, колектив «Видавництва «АРІЙ»

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ АВТОРІВ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ!

Видавництво «АРІЙ» випускає навчальні, довідкові, літературно-художні, науково-популярні, пізнавальні книги та видання для дозвілля.

Ми приймаємо до розгляду рукописи художніх творів обсягом від 7 авторських аркушів (1 авторський аркуш — 40 тис. знаків із пробілами). Подаючи на розгляд рукопис, будь ласка, додайте до нього таку інформацію:

  1. Прізвище, ім’я, по батькові, якнайповніші контактні дані.
  2. Анотацію на твір. Анотація повинна складатися з декількох речень, які висвітлюють головну ідею твору й те, чим Ваш твір вирізняється серед інших творів схожої тематики, а також на яку читацьку аудиторію він розрахований.
  3. Розширений синопсис. Його обсяг –  1–2 сторінки, він повинен містити сюжет твору, характеристики головних героїв, пояснення головного конфлікту, який вирішується у творі тощо.

Видавництво приймає до розгляду завершені твори. Уривки не розглядатимуться.

 

ШАНОВНІ АВТОРИ! 

Видавництво розглядає усі пропозиції, однак не рецензує і не повертає рукописи та не веде листування з цього приводу. У разі зацікавленості Вашим рукописом редактори самі зв’яжуться з Вами. Просимо поставитися до цього з розумінням.

Чекаємо ваших листів електронною поштою за адресою: info@ariy.com.ua

Зичимо натхнення та сподіваємося на плідну співпрацю!