Вхід

Тематичні запитання для перевірки знань ПДР

302 грн.

Код: 32404

Автор: Дерех З.Д. Заворицький Ю.Є.

Назва: Тематичні запитання для перевірки знань ПДР

Серія: Правила дорожнього руху

ISBN: 978-966-498-243-3

К-сть с.: 256

Рік видання: 2021

Тип палітурки: М'яка

Формат: 200x260

Маса, гр.: 324

У книзі містяться тематичні завдання для перевірки знань з Правил дорожнього руху, основ безпечного керування транспортними засобами, надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП і законодавчим актам, що стосуються відповідальності за порушення Правил та безпеки дорожнього руху. Ці завдання розроблені на підставі вимог «Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України (із усіма змінами), а також «Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія», затвердженої наказом МВС України № 515 від 07.12.2009 р. та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України під № 74/17369 від 22.01.2010 р. з урахуванням усіх змін у законодавстві України. Перевірка знань Правил та інших нормативних актів у галузі безпеки дорож­нього руху передбачена методикою проведення теоретичного іспиту на право керування транспортними засобами.

Матеріал доповнено питаннями щодо складання Європротоколу, знань основ будови й експлуатації транспортного засобу, етики та режимів праці й відпочинку водія, економного водіння транспортного засобу та впливу його роботи на навколишнє середовище, вивчення яких передбачено європейськими вимогами.

У цьому виданні перероблено та систематизовано питання, що стосуються правил регулювання дорожнього руху, проїзду перехресть, зупинки і стоянки транспортних засобів та дорожніх знаків. Ці питання поставлені відповідно до Європейської директиви щодо підготовки водіїв, яка рекомендує перевіряти знання кандидатів у водії про їхні дії в кожній конкретній ситуації.

Питання, що стосуються дорожніх знаків, допоможуть перевірити знання знаків та їх вимог, зони дії знаків, знання небезпек, про які попереджають або інформують знаки, а також розуміння правильних дій водія для виконання вимог Правил і безпечного керування транспортним засобом.

До книги увійшли питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит у сервісних центрах МВС України. У кінці видання наведено таблиці кодів правильних відповідей.

Інші товари цієї серії

Правила дорожнього руху. Відповідає офіційному тексту.
21 грн.

Правила дорожнього руху.…

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ для пров. знаний ПДД
223 грн.

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ…

Правила ПРОЇЗДУ ПЕРЕХРЕСТЬ
69 грн.

Правила ПРОЇЗДУ ПЕРЕХРЕСТЬ

Медичне забезпечення у запитаннях і відповідях
31 грн.

Медичне забезпечення…

ОПАСНЫЕ СИТУАЦИИ на дороге. Как их избежать
40 грн.

ОПАСНЫЕ СИТУАЦИИ на дороге.…