Вхід

Лессі

62 грн.

Код: 49444

Автор: Ерік Найт

Назва: Лессі

Серія: Читаю англійською

ISBN: 978-966-498-771-1

К-сть с.: 80

Рік видання: 2021

Тип палітурки: М'яка

Формат: 130х200

Маса, гр.: 66

Ця книга містить адаптований текст відомого роману «Лессі повертається додому» (1940), написаного англо-американським письменником та сценаристом Еріком Найтом (1897–1943), який подарував світу образ колі Лессі, однієї з найпопулярніших у кіно героїнь-собак.

Це історія про вірність і любов. Джо, син англійського шахтаря, вважав себе найщасливішим, йому заздрили всі собаківники, адже такої породистої колі не було у всій Англії. Щодня Лессі приходила до школи зустрічати його, але одного разу вона не прийшла. Вдома його очікує жахлива звістка — батьки продали собаку, щоб виплутатися з боргів. Але для вірної Лессі існував лише один господар — хлопчик Джо. Високий паркан, ланцюг та відстань у сотні кілометрів не стали перешкодою для Лессі, щоб бути біля того, кого вона любить і хто на неї чекає. Джо вже й не вірить у диво, але відважна колі прагне повернутися додому. Голод, спрага, тяжкі рани та численні випробування Лессі вперто долає задля того, щоб рівно о четвертій зустріти Джо біля школи.

Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту прочитаного, відпрацювати та закріпити лексику й граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов.

До книги додаються підсумковий тест і англо-український словник.

Інші товари цієї серії

Роб Рой
118 грн.

Роб Рой

Казки для дітей
41 грн.

Казки для дітей

Як равлик друга шукав
41 грн.

Як равлик друга шукав

Чарівні казки з БРИТАНІЇ
62 грн.

Чарівні казки з БРИТАНІЇ

Франкенштейн
96 грн.

Франкенштейн