Вхід

Історія доктора Дуліттла

34 грн.

Код: 49185

Автор: Г'ю Лофтінг

Назва: Історія доктора Дуліттла

Серія: Читаю англійською

ISBN: 978-966-498-747-6

К-сть с.: 96

Рік видання: 2020

Тип палітурки: М'яка

Формат: 130х200

Маса, гр.: 86

Видано за рахунок коштів гранту інституційної підтримки державної установи «Український інститут книги».

Це видання містить адаптований текст першої книги відомої серії британського письменника Ґ’ю Лофтінґа (1886–1947) «Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах» (1902 р.).

Це захоплива історія про Джона Дуліттла, доктора медицини, який живе зі своєю сестрою Сарою в маленькому анг­лійському містечку Падлбі­на­Болоті. Він так сильно любить тварин, що в його будинку від них не проштовхнутися. І коли люди зовсім перестали в нього лікуватися, вдячні звірі прийшли йому на допомогу. Папуга Поллі навчила Дуліттла мови звірів і птахів — і справа закипіла! Слава про великого ветеринара облетіла весь тваринний світ, і з Африки прийшов лист від мавп, які благали про порятунок. І ось корабель доктора з екіпажем його улюбленців мчить на всіх вітрилах до далеких берегів Африки, щоб вилікувати мавпочок від епідемії.

До книги додаються вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріп­лення навичок мовленнєвої діяльності, підсумковий тест і англо­український словник.

Рекомендується учням загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також усім, хто вивчає або вдосконалює свої знання з англійської мови.

Інші товари цієї серії

Чарівні казки з БРИТАНІЇ
32 грн.

Чарівні казки з БРИТАНІЇ

Франкенштейн
46 грн.

Франкенштейн

Робін Гуд
46 грн.

Робін Гуд

Принцеса на горошині
24 грн.

Принцеса на горошині

Навколо світу за вісімдесят днів
36 грн.

Навколо світу за вісімдесят…

Пригоди барона Мюнхгаузена
46 грн.

Пригоди барона Мюнхгаузена