Шановні наші клієнти і партнери, вітаємо вас із прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

Ваші замовлення, розміщені на сайті з 07.01.2021 по 17.01.2021 р., будуть опрацьовані нашими менеджерами та після погоджування й оплати відвантажені з 18.01.2021 р.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та сподіваємося на ваше розуміння.

Вхід

Норми та культура української мови ЗА ОНОВЛЕНИМ ПРАВОПИСОМ

240 грн.

Немає в наявності

Код: 47806

Автор: Зубков М.

Назва: Норми та культура української мови ЗА ОНОВЛЕНИМ ПРАВОПИСОМ

Серія: Выберите из списка

ISBN: 978-966-498-622-6

К-сть с.: 608

Рік видання: 2020

Тип палітурки: Тверда

Формат: 130х200

Маса, гр.: 520

Посібник осягає основи культури спілкування, види й жанри публічних виступів. У ньому подано головні правописні норми та правила, морфеміку й морфологію. Закцентовано увагу на особливостях уживання іменних і службових частин мови в офіційно-діловому стилі, а також на складних випадках перекладу науково-технічної, економічної та иншої термінології.

Довідник допоможе зорієнтуватися у стильовому розмаїтті сучасної літературної мови, оскільки подає та характеризує всі її стилі й підстилі. Зручні таблиці містять класифікування документів і ділення їх за признакою та назвою. Уміщено чималу кількість формулярів-взірців сучасних документів і їхніх складників із докладним описом. Система запитанків і завданків для самоконтролювання надасть змогу охочим повторити викладений матеріял.

Уперше в довіднику такого типу наведено низку посилок-виносок із пояснинами щодо призабутих, «зрепресованих», але природних для нашої мови термінних слів і словосполук, правила творення та вживання яких унормовує національний стандарт ДСТУ 3966:2009 й оновлений чинний правопис (2019).

Книжка буде надійним порадником для всіх поціновувачів українського слова.

 

Автор щиро завдячує членові науково-технічної комісії з питань термінології при Держстандарті України, начальнику відділу науково-технічної термінології Українського науково-дослідного інституту стандартизації, сертифікації та інформатики (1996–2006 рр.), к. т. н. В. Моргунюкові за редагування, плідне обговорювання рукопису й важливі зауваги, урахування яких дало змогу поліпшити зміст і вдосконалити наукову мову, відповідно до вимог національних стандартів ДСТУ 3966 і ДСТУ 1.5.

Інші товари цієї серії