Шановні панове!

Повідомляємо, що відповідно до рішення КМДА про введення карантинних обмежень у м. Києві з 05.04.2021 по 16.04.2021 р. «Видавництво «Арій» працюватиме в черговому режимі.

Усі замовлення в цей період будуть прийматися та відвантажуватися щовівторка і щоп’ятниці.

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефонами:

067-231-83-42
067-658-19-48.

Про відновлення звичного штатного режиму роботи повідомимо після офіційного рішення влади.
Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на ваше розуміння.
З повагою, колектив «Видавництва «АРІЙ»

Вхід

Норми та культура української мови ЗА ОНОВЛЕНИМ ПРАВОПИСОМ

240 грн.

Немає в наявності

Код: 47806

Автор: Зубков М.

Назва: Норми та культура української мови ЗА ОНОВЛЕНИМ ПРАВОПИСОМ

Серія: Выберите из списка

ISBN: 978-966-498-622-6

К-сть с.: 608

Рік видання: 2020

Тип палітурки: Тверда

Формат: 130х200

Маса, гр.: 520

Посібник осягає основи культури спілкування, види й жанри публічних виступів. У ньому подано головні правописні норми та правила, морфеміку й морфологію. Закцентовано увагу на особливостях уживання іменних і службових частин мови в офіційно-діловому стилі, а також на складних випадках перекладу науково-технічної, економічної та иншої термінології.

Довідник допоможе зорієнтуватися у стильовому розмаїтті сучасної літературної мови, оскільки подає та характеризує всі її стилі й підстилі. Зручні таблиці містять класифікування документів і ділення їх за признакою та назвою. Уміщено чималу кількість формулярів-взірців сучасних документів і їхніх складників із докладним описом. Система запитанків і завданків для самоконтролювання надасть змогу охочим повторити викладений матеріял.

Уперше в довіднику такого типу наведено низку посилок-виносок із пояснинами щодо призабутих, «зрепресованих», але природних для нашої мови термінних слів і словосполук, правила творення та вживання яких унормовує національний стандарт ДСТУ 3966:2009 й оновлений чинний правопис (2019).

Книжка буде надійним порадником для всіх поціновувачів українського слова.

 

Автор щиро завдячує членові науково-технічної комісії з питань термінології при Держстандарті України, начальнику відділу науково-технічної термінології Українського науково-дослідного інституту стандартизації, сертифікації та інформатики (1996–2006 рр.), к. т. н. В. Моргунюкові за редагування, плідне обговорювання рукопису й важливі зауваги, урахування яких дало змогу поліпшити зміст і вдосконалити наукову мову, відповідно до вимог національних стандартів ДСТУ 3966 і ДСТУ 1.5.

Інші товари цієї серії