Вхід

НОРМИ Й КУЛЬТУРА укр. МОВИ фахової спрямованости

240 грн.

Немає в наявності

Код: 46808

Автор: Зубков М.

Назва: НОРМИ Й КУЛЬТУРА укр. МОВИ фахової спрямованости

Серія: Выберите из списка

ISBN: 978-966-498-622-6

К-сть с.: 608

Рік видання: 2018

Тип палітурки: Тверда

Формат: 130х200

Маса, гр.: 520

Посібник осягає основи культури спілкування, види й жанри публічних виступів. У ньому подано головні правописні норми та правила, морфеміку й морфологію. Закцентовано увагу на особ­ливостях уживання іменних і службових частин мови в офіційно-діло­вому стилі, а також на складних випадках перекладу науково-техніч­ної, економічної та иншої термінології.
Довідник допоможе зорієнтуватися у стильовому розмаїтті сучасної літературної мови, оскільки подає та характеризує всі її стилі й підстилі. Зручні таблиці містять класифікування документів і ділення їх за признакою та назвою. Уміщено чималу кількість формулярів-взірців сучасних документів і їхніх складників із докладним описом. Система запитанків і завданків для самоконтролювання надасть змогу охочим повторити викладений матеріял.
Уперше в довіднику такого типу наведено низку посилок-виносок із пояснинами щодо призабутих, «зрепресованих», але природних для нашої мови термінних слів і словосполук, правила творення та вживання яких унормовує національний стандарт ДСТУ 3966:2009 і норми слововживання.
Книга стане надійним порадником для усіх поціновувачів українсь­кого слова.

Інші товари цієї серії