Вхід

МІФИ та МІСТИФІКАЦІЇ

105 грн.

Код: 48643

Автор: Сушинский Богдан

Назва: МІФИ та МІСТИФІКАЦІЇ

Серія: Таємниці історії

ISBN: 978-966-498-733-9

К-сть с.: 352

Рік видання: 2020

Тип палітурки: Тверда

Формат: 130х200

Маса, гр.: 274

Історичний розвиток будь­якого народу неминуче супроводжується низкою міфів, творцями яких стають несумлінні автори несумлінних трактатів або ж занадто «сумлінні» містифікатори. Саме цим явищам і присвячені історії «Міфи міфічної імперії», «Бійтеся оракулів!..», «Кремлівські “тіні командора”», «Цей підступний “український санскрит”», «Богдан Хмельницький: міфи, притчі й документи»... відомого письменника Богдана Сушинського, автора 20­томної епопеї «Війна імперій» та багатьох інших історичних і пригодницьких творів.

Полемічні нотатки на полях давнописів, наукові розвідки, критичні роздуми над історичними екскурсами попередників і сучасників здійснюються автором на основі глибокого фактологічного аналізу джерел, більшість із яких розглядається під таким кутом зору вперше.

Своєрідний стиль, філософська, афористична манера спілкування з читачем, а також імідж «розвінчувача наукоподібних міфів і містифікацій», який давно утвердився за професором, академіком Богданом Сушинським у науковому світі, — ​все це робить пропоноване видання цікавим не лише для науковців, студентів та викладачів, але й для широкого читацького загалу.

Інші товари цієї серії

ІСТОРІЯ КОЗАЦТВА. Після зруйнув. Запорозької Січі
103 грн.

ІСТОРІЯ КОЗАЦТВА. Після…

Таємні обличчя МАСОНСТВА
63 грн.

Таємні обличчя МАСОНСТВА

Антология шпионажа. Рыцари
69 грн.

Антология шпионажа. Рыцари…

Містична Україна
74 грн.

Містична Україна

Антология шпионажа. АГЕНТЫ ОСОБОГО НАЗНАЧЕНИЯ
99 грн.

Антология шпионажа. АГЕНТЫ…

Шабля освячена РИМОМ
86 грн.

Шабля освячена РИМОМ