Вхід

Лицарі Острова Русів: історичний роман-хроніка

109 грн.

Код: 49401

Автор: Сушинський Богдан

Назва: Лицарі Острова Русів: історичний роман-хроніка

Серія: Выберите из списка

ISBN: 978-966-498-754-4

К-сть с.: 352

Рік видання: 2021

Тип палітурки: Тверда

Формат: 130х200

Маса, гр.: 280,00

На сторінках нового історичного роману­хроніки «Лицарі Острова Русів» відомого письменника Богдана Сушинського, лауреата премій ім. Д. Яворницького, ім. Д. Галицького, ім. Дж. Лондона, ім. І. Вільде, «Лицарське перо» та ін. за твори на історичну тематику, висвітлено маловідомі факти з історії наддунайської праукраїнської держави — Острова Русів, яка існувала ще за часів київської княгині Ольги і князя Святослава.

Власне, це перший у світовій літературі художній роман про цю стародавню державу, яскравими представниками якої зринають династичні постаті князів Одарів Гяурів, тобто лицарів­русичів, які вже в XVI–XVII століттях намагаються не лише фізично, але й передусім духовно повернутися з чужини в Україну, на землю предків. Причому пошуки шляхів повернення до своєї племінної колиски — Острова Русів поступово стають для Гяурів шляхом до відтворення всеукраїнської ідентичності. Отого подеколи болісного шляху, який для деяких етносів України ще й досі не завершився.

Водночас на тлі організаційного та духовного формування козацтва автор відтворює образи талановитих українських полководців К. Острозького, П. Лянцкоронського, О. Дашкевича та ін.

Книгу адресовано широкому колу читачів.

Інші товари цієї серії