Вхід

Тематичні запитання для перевірки знань ПДР

Тематичні запитання для перевірки знань ПДР
125 грн.

Код: 32404

Автор: Дерех З.Д. Заворицький Ю.Є.

Назва: Тематичні запитання для перевірки знань ПДР

Серія: Правила дорожнього руху

ISBN: 978-966-498-243-3

К-сть с.: 256

Рік видання: 2018

Тип палітурки: М'яка

Формат: 205x260

Маса, гр.: 334

У книзі містяться екзаменаційні питання для оцінки знань кандидатів у водії транспортних засобів, що охоплюють усі положення Правил дорожнього руху, а також інших дисциплін з підготовки водіїв, передбачені програмою навчання. До книги увійшли питання щодо знань основ безпечного керування транспортними засобами, першої долікарняної медичної допомоги потерпілим у ДТП і законодавчих актів, що стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху, страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів та складання Європротоколу.

Тестові питання цієї книги тривалий час використовувалися як один із варіантів екзаменаційних білетів для приймання теоретичного іспиту в екзаменаційних підрозділах ДАІ. Після запровадження Головним сервісним центром МВС України нової версії екзаменаційних питань (затверджених наказом № 1 від 30 травня 2017 року) завдання цієї книги були перероблені, доопрацьовані та доповнені. У книзі враховано всі внесені зміни до Правил дорожнього руху (у т. ч. постановою Кабінету Міністрів України № 860 від 15.11.2017 щодо пріоритету транспортних засобів, які вже рухаються по колу на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух, та постановою № 883 від 10.11.2017 щодо обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год).

До книги увійшли питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит у сервісних центрах МВС України. Такі питання у книзі позначені зірочкою.

У кінці видання наведено таблицю кодів правильних відповідей з посиланнями на пункти Правил дорожнього руху або законодавчих актів України, на підставі яких слід обирати правильну відповідь.

Книга стане у нагоді викладачам Правил і безпеки дорожнього руху закладів з підготовки водіїв (автошкіл), слухачам цих закладів, а також усім учасникам дорожнього руху, хто прагне оцінити свої теоретичні знання.

Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання у професійно-технічних закладах (Лист № 21.1/12-Г-595 від 22.08.2017)

Інші товари цієї серії

Правила дорожнього руху. Відповідає офіційному тексту.
8 грн.

Правила дорожнього руху.…

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ для пров. знаний ПДД
125 грн.

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ…

Правила дорожнього руху України з ілюстраціями основних поло­жень : Відповідає офіційному тексту
25 грн.

Правила дорожнього руху…

ПРИГОВОР ИНСПЕКТОРА ГАИ МОЖНО ОТМЕНИТЬ
6 грн.

ПРИГОВОР ИНСПЕКТОРА ГАИ…

Учимся управлять автомобилем : 33 урока
43 грн.

Учимся управлять автомобилем…

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями. 14-те вид., переробл. та доповн.
85 грн.

Правила дорожнього руху…