Вхід

Тематичні запитання для перевірки знань ПДР

125 грн.

Код: 32404

Автор: Дерех З.Д. Заворицький Ю.Є.

Назва: Тематичні запитання для перевірки знань ПДР

Серія: Правила дорожнього руху

ISBN: 978-966-498-243-3

К-сть с.: 256

Рік видання: 2018

Тип палітурки: М'яка

Формат: 205x260

Маса, гр.: 334

У книзі містяться екзаменаційні питання для оцінки знань кандидатів у водії транспортних засобів, що охоплюють усі положення Правил дорожнього руху, а також інших дисциплін з підготовки водіїв, передбачені програмою навчання. До книги увійшли питання щодо знань основ безпечного керування транспортними засобами, першої долікарняної медичної допомоги потерпілим у ДТП і законодавчих актів, що стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху, страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів та складання Європротоколу.

Тестові питання цієї книги тривалий час використовувалися як один із варіантів екзаменаційних білетів для приймання теоретичного іспиту в екзаменаційних підрозділах ДАІ. Після запровадження Головним сервісним центром МВС України нової версії екзаменаційних питань (затверджених наказом № 1 від 30 травня 2017 року) завдання цієї книги були перероблені, доопрацьовані та доповнені. У книзі враховано всі внесені зміни до Правил дорожнього руху (у т. ч. постановою Кабінету Міністрів України № 860 від 15.11.2017 щодо пріоритету транспортних засобів, які вже рухаються по колу на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух, та постановою № 883 від 10.11.2017 щодо обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год).

До книги увійшли питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит у сервісних центрах МВС України. Такі питання у книзі позначені зірочкою.

У кінці видання наведено таблицю кодів правильних відповідей з посиланнями на пункти Правил дорожнього руху або законодавчих актів України, на підставі яких слід обирати правильну відповідь.

Книга стане у нагоді викладачам Правил і безпеки дорожнього руху закладів з підготовки водіїв (автошкіл), слухачам цих закладів, а також усім учасникам дорожнього руху, хто прагне оцінити свої теоретичні знання.

Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання у професійно-технічних закладах (Лист № 21.1/12-Г-595 від 22.08.2017)

Інші товари цієї серії

Правила дорожнього руху. Відповідає офіційному тексту.
8 грн.

Правила дорожнього руху.…

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ для пров. знаний ПДД
125 грн.

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ…

Правила дорожнього руху України з ілюстраціями основних поло­жень : Відповідає офіційному тексту
25 грн.

Правила дорожнього руху…

ОПАСНЫЕ СИТУАЦИИ на дороге. Как их избежать
48 грн.

ОПАСНЫЕ СИТУАЦИИ на дороге.…

Небезпечні ситуації на дорозі. Як їх уникнути
48 грн.

Небезпечні ситуації на…

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями. 14-те вид., переробл. та доповн.
97 грн.

Правила дорожнього руху…