Вхід

БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ

143 грн.

Код: 47300

Автор: Дерех З.Д., Заворицький Ю.Є.

Назва: БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ

Серія: Правила дорожнього руху

ISBN: 978-966-498-321-8

К-сть с.: 184

Рік видання: 2019

Тип палітурки: мяка

Формат: 205x260

Маса, гр.: 292

У книзі зібрані екзаменаційні питання, складені у вигляді білетів, для оцінки знань кандидатів у водії транспортних засобів категорій «А» і «В». Білети призначені для перевірки знань Правил дорожнього руху, будови транспортних засобів (що стосуються активної та пасивної безпеки автомобіля), основ безпечного керування транспортними засобами, першої долікарняної медичної допомоги потерпілим у ДТП і законодавчих актів, що стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху.
Перевірка знань Правил та інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху передбачена Інструкцією про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами, затвердженою наказом МВС України № 515 від 07.12.2009 року.
До книги увійшли питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит у сер­вісних центрах МВС України та затверджених наказом Головного сервісного центру МВС України № 1 від 30.05.2017 р. для складання іспитів на право керування транспортними засобами.
У кінці книги наведено таблицю кодів правильних відповідей із посиланнями на пункти Правил дорожнього руху або законодавчих актів України з урахуванням усіх внесених змін (у тому числі постанов Кабінету Міністрів України № 860 від 15.11.2017 р. щодо пріоритету транспортних засобів, які рухаються по колу на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух, та № 883 від 10.11.2017 р. щодо обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год).
Книга стане у нагоді слухачам навчальних закладів із підготовки водіїв, автошкіл, викладачам Правил і безпеки дорожнього руху, а також усім учасникам дорожнього руху, хто прагне оцінити свої теоретичні знання.

Інші товари цієї серії

Правила дорожнього руху. Відповідає офіційному тексту.
9 грн.

Правила дорожнього руху.…

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ для пров. знаний ПДД
129 грн.

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ…

Правила дорожнього руху України з ілюстраціями основних поло­жень : Відповідає офіційному тексту
25 грн.

Правила дорожнього руху…

ОПАСНЫЕ СИТУАЦИИ на дороге. Как их избежать
48 грн.

ОПАСНЫЕ СИТУАЦИИ на дороге.…

Небезпечні ситуації на дорозі. Як їх уникнути
48 грн.

Небезпечні ситуації на…

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями. 14-те вид., переробл. та доповн.
102 грн.

Правила дорожнього руху…