Вхід

БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ

БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ
143 грн.

Код: 39332

Автор: Дерех З.Д., Заворицький Ю.Є.

Назва: БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ

Серія: Правила дорожнього руху

ISBN: 978-966-498-321-8

К-сть с.: 184

Рік видання: 2018

Тип палітурки: мяка

Формат: 205x260

Маса, гр.: 292

У книзі зібрані екзаменаційні питання, складені у вигляді білетів, для оцінки знань кандидатів у водії транспортних засобів категорій «А» і «В». Білети призначені для перевірки знань Правил дорожнього руху, будови транспортних засобів (що стосуються активної та пасивної безпеки автомобіля), основ безпечного керування транспортними засобами, першої долікарняної медичної допомоги потерпілим у ДТП і законодавчих актів, що стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху.
Перевірка знань Правил та інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху передбачена Інструкцією про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами, затвердженою наказом МВС України № 515 від 07.12.2009 року.
До книги увійшли питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит у сер­вісних центрах МВС України та затверджених наказом Головного сервісного центру МВС України № 1 від 30.05.2017 р. для складання іспитів на право керування транспортними засобами.
У кінці книги наведено таблицю кодів правильних відповідей із посиланнями на пункти Правил дорожнього руху або законодавчих актів України з урахуванням усіх внесених змін (у тому числі постанов Кабінету Міністрів України № 860 від 15.11.2017 р. щодо пріоритету транспортних засобів, які рухаються по колу на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух, та № 883 від 10.11.2017 р. щодо обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год).
Книга стане у нагоді слухачам навчальних закладів із підготовки водіїв, автошкіл, викладачам Правил і безпеки дорожнього руху, а також усім учасникам дорожнього руху, хто прагне оцінити свої теоретичні знання.

Інші товари цієї серії

Правила дорожнього руху. Відповідає офіційному тексту.
8 грн.

Правила дорожнього руху.…

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ для пров. знаний ПДД
125 грн.

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ…

Правила дорожнього руху України з ілюстраціями основних поло­жень : Відповідає офіційному тексту
25 грн.

Правила дорожнього руху…

ПРИГОВОР ИНСПЕКТОРА ГАИ МОЖНО ОТМЕНИТЬ
6 грн.

ПРИГОВОР ИНСПЕКТОРА ГАИ…

Учимся управлять автомобилем : 33 урока
43 грн.

Учимся управлять автомобилем…

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями. 14-те вид., переробл. та доповн.
85 грн.

Правила дорожнього руху…